SLUŽBY

Naše ubytovny s recepcí nabízejí levné ubytování v Praze pro jednotlivce i početnější skupiny. V našich ubytovnách máte možnost krátkodobého i dlouhodobého ubytování. Patříme mezi nejlevnější ubytovny v Praze.
 
Ubytování jednotlivců
Pokud sháníte levné ubytování v Praze, naše ubytovna je pro Vás tím správným řešením. Nabízíme jednolůžkové pokoje, kde naleznete veškeré potřebné soukromí, které by Vám mohlo na jiných místech chybět.
 
Ubytování párů a skupin
Pokud chcete ztrávit se svoji partnerkou či partnerem romantický víkend v Praze a nechcete zbytečně utrácet za ubytování v Praze, je naše ubytovna tou správnou volbou. Nabízíme Vám levné ubytování v Praze i ve doulůžkových pokojích. Některé provozovny jsou bývale hotely takže standart je spíše hotelového typu.
 
Ubytování zaměstnanců
Pokud Vaše mimopražská firma dostala zakázku v Praze a Vy potřebujete ubytovat Vaše zaměstnance levně v Praze, je tento druh ubytování v Praze určen právě Vám. Nabízíme levné ubytování v Praze v 1, 2, 3, 4 a 5 lůžkových pokojích.
 
Nabídka ubytování:
Disponujeme 1, 2, 3, 4, 5, 6, lůžkovými pokoji standartního vybavení, ke každému lůžku náleží, povlečení, židle, stůl a skříň. 
Ve společných prostorech ubytovny je k dispozici kuchyňka včetně mikrovlné trouby, vařičů, pračky na praní prádla, rychlovarné konvice, tousteru.
Dle přání zákazníka je možno dovybavit pokoje například televizí nebo lednicí.
Naše prostory ubytoven jsou centrálně vytápěny, tudíž zajišťujeme zejména v zimních měsících příjemnou pokojovou teplotu všech prostor ubytovny.
Teplota vody v sociálních zařízeních ubytovny je také zajišťována centrálně, tudíž nehrozí nedostatek.
Těšíme se na Vaší návštěvu a věříme, že budete maximálně spokojeni se standartem našich ubytoven.
Spokojenost zákazníků je naší hlavní prioritou.
 
Pokoje ubytovny
Levné ubytování v Praze Vám nabízíme v 1,2,3,4 a 5 lůžkových pokojích a to velmi levně – již od 95 Kč/noc.
 
Sociální zařízení
Některé sociální zařízení ubytovny (WC a sprchy) jsou situovány vždy pro 4 pokoje, což Vám zaručuje velmi čisté hygienické prostředí na těchto místech, ale některé ubytovny mají vlastní sociální zařízení na každém pokoji, je to různé podle druhu provozovny. O sociální zařízení stejně jako o ostatní prostory se pečlivě starájí zaměstnanci po celý den.
 
Připojení k internetu
V každém komplexu ubytovny je možnost připojení k INTERNETU ZDARMA na vlastních noteboocích přes WIFI.
 
Parkování u ubytovny
Bezpečné a prostorné parkování u každé ubytovny je ZDARMA.
 
Zvířata
Domácím zvířatům je vstup na ubytovnu POVOLEN
 
Internet
INTERNET ZDARMA
 
Kuchyně
Kuchyně vybavená mikrovlnou troubou, varnou konvicí, toasterem, vařičem
 
Vybavení pokojů na ubytovně
Internet ZDARMA
Televizor na zálohu
Lednice na zálohu
 
Stravovací služby ubytovny
Ubytování je bez stravování. Společná vybavená kuchyňka je k dispozici pro Vaše použití. Na některých provozovnách je i restaurace.
 
Sportovní možnosti ubytovny
Úschovna kol, cených věcí a kulečník.
 
Lokality UBYTOVEN
UBYTOVNA ABEX - Nabízí příjemné, čisté a levné ubytování v Praze blízko centra nedaleko Metra "A" stanice ŽELIVSKÉHO pouze 4 zastávky metrem "A" na Václavské naměstí. Ubytovna má výbornou dostupnost.
UBYTOVNA BRILLIANT - Nabízí příjemné, čisté a levné ubytování nedaleko Metra "B" stanice PALMOVKA pouze 5 zastávek metrem "B" na Václavské naměstí. Ubytovna má výbornou dostupnost.
UBYTOVNA CHOTOL - Nabízí luxusní, čisté a levné ubytování 12 minut autobusem od Metra "A" stanice DEJVICKÁ pouze 3 zastávky metrem "A" na Václavské naměstí. Ubytovna je bývalý 3 hvězdičkový hotel.
UBYTOVNA STARÝ PIVOVAR - Nabízí příjemné, čisté a levné ubytování 10 minut tramvají do Metra "B" stanice ANDĚL pouze 3 zastávky metrem "B" na Václavské naměstí. Ubytovna je hotelového typu.
UBYTOVNA BOHEMIA - Nabízí NOVÉ příjemné, čisté a levné ubytování 2 minuty od Metra "B" stanice VYSOČANSKÁ pouze 4 zastávky metrem "B" na Václavské naměstí. Ubytovna je ZCELA NOVÁ.
UBYTOVNA 51 - Nabízí příjemné, čisté a levné ubytování nedaleko Metra "B" stanice HLOUBĚTÍN pouze 5 zastávek metrem "B" na Václavské naměstí. Ubytovna má výbornou dostupnost.
UBYTOVNA BELLA - Nabízí příjemné, čisté a levné ubytování nedaleko Metra "B" stanice HLOUBĚTÍN pouze 5 zastávek metrem "B" na Václavské naměstí. Ubytovna má výbornou dostupnost.
  • Recepce 9-21 každý den
  • Praní, sušení a žehlení za poplatek
  • Úschovna cenných předmětů ZDARMA
  • Pro hosty kteří nemají svůj PC máme k dispozici PC na chodbě k pouzžií ZDARMA
  • Pivo, nealko, káva a jídlo automaty na ubytovně.
Patříme mezi nejlevnější ubytovny v Praze a garantujeme naší cenu 10% slevou když najdete nižší cenu někde jinde v Praze. Naše ubytovna je zcela nová a Praha čekala na typ ubytovny tohoto typu již dlouhou dobu. 
Neváhejte nás kontaktovat těšíme se na Vaší navštěvu. +420 774 141 111